Hakkımızda

1994 yılında Konya'da üretim faaliyetlerine başlayan Çiçekli Metal, baskılı sac, mil menteşe, makara, boğumlu boru, demirci sürgüsü imalatı ve toptan sac, profil, NPİ, NPU, köşebent, lama, silme, inşaat demiri ve çimento satışları yaparak yapıya dair çözümler sunmaktadır.
Gelişen ve değişen dünyanın yakından takipçisi olan Çiçekli Metal, Taiwan' dan ithal edilen makinelerle, 2000 m2 'lik kapalı alandaki fabrikasında üretim yapmaktadır.
Saygın kurum geçmişi ve gösterdiği firma büyüme grafiğiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş, hedeflerine her geçen gün yaklaşarak her daim verimlilik ve kalite mantalitesini esas almıştır.
Geçmişten Günümüze;
2001 – İzli kare, izli profil, izli lama, izli silme imalatı.
2004 – PVC destek sacı imalatı.
2005 – Alçı köşe malzemeleri.
2008 – Arge ve marka imajına yönelik çalışmalar.
2010 – Ürün yelpazesini genişletme.

Vizyonumuz

Vizyonumuz Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Misyonumuz

Misyonumuz Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Sertifikalarımız